Monitorowanie komputera
Aspekty techniczne oraz prawne

Kontrola
Komputera

Nie zwlekaj - zapytaj o dostępność już dziś! - +48 575 639 148


Aplikacja do monitorowania komputera zintegrowana z systemem PhoneTrack to narzędzie pozwalające kontrolować ogólną aktywność na komputerze - Wszystkie dane przechowywane są w zabezpieczonej chmurze, dzięki temu dane dostępne są online zawsze i wszędzie kiedy potrzebujesz.

Aspekty Prawne

Należy pamiętać, że inwigilacja osób trzecich bez ich zgody jest przestępstwem. Jeżeli stosujemy oprogramowanie do monitorowania komputera poza granicami Polski, musimy mieć świadomość, że podobne zapisy mogą znajdować się w kodeksie karnym innych państw. Naszym obowiązkiem jako użytkownika jest znać prawo kraju w jakim stosujemy oprogramowanie służące do kontroli telefonu.
Zgodnie z Artykułem 267 kodeksu karnego: "kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2". Wszelkie wątpliwości w interpretacji powyższego przepisu powinny być skonsultowane z prawnikiem. My jako wydawcy oprogramowania - narzędzia nie udzielamy porad prawnych oraz nie bierzemy odpowiedzialności za niewłaściwe stosowanie oprogramowania.


Zespół PhoneTrack


Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie bez zgody autora zabronione.